Výzva k registraci do databáze možných pomáhajících

Studenti, studentky,

jak víte, situace v ČR je ojedinělá, místy mimořádná. Víte, že Vláda ČR se snaží najít způsoby řešení dané situace. Obory jako je sociální práce a sociální pedagogika se snaží ze všech sil přizpůsobit se dané situaci a naplnit oborové hodnoty a principy. Jahodovka je proto v kontaktu se zástupci Magistrátu Hl. města Prahy a zástupci dalších regionů/krajů v ČR a nabízí zapojení studentů sociálních oborů do kooperace při eliminaci dopadů na občany ČR, ať už v podobě pracovní povinnosti nebo dobrovolnických aktivit.

Zástupci středočeského kraje nás požádali o spolupráci, která spočívá v tvorbě databáze možných pomáhajících v případě náhlého nedostatku personálu v sociálních službách. Zaregistrování je zcela dobrovolné. Nejde v tuto chvíli o jakýkoliv závazek možného pomáhajícího, ten bude záviset až na dalším jednání a aktuální situaci. Cílem je vytvořit seznam, který budeme v případě potřeby využívat a možné pomáhající koordinovat a s poskytovateli propojovat.


Registrace do databáze se provádí zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXbjg9T1JKbLpz84vuF6B2zQEJpD31E6p-Hp6TEhbJ2MMvZA/viewform

V případě dotazů se prosím obracejte na:

Bc. Nelu Schülerovou, schulerova@kr-s.cz<mailto:schulerova@kr-s.cz>, tel.: 257 280 866 , mobil: 702 170 718

Bc. Ondřeje Vondrušku, vondruska@kr-s.cz<mailto:vondruska@kr-s.cz>, tel.: 257 280 675, mobil: 606 739 357.

Váší případné pomoci si vážíme a děkujeme Vám.

pomocné ruce.jpg

Sdílet