Vážení kolegové, studenti, absolventi,
přijďte s námi neformálně zakončit školní rok, pobavit se, zasoutěžit a prostě se mít dobře!
Akce začíná ve 12. hodin v areálu školy a odcházet se bude, až se nám bude chtít.
PS: Pohybové aktivity nepovinné :)
Aktuality
Vážení kolegové, studenti, absolventi,
přijďte s námi neformálně zakončit školní rok, pobavit se, zasoutěžit a prostě se mít dobře!
Akce začíná ve 12. hodin v areálu školy a odcházet se bude, až se nám bude chtít.
PS: Pohybové aktivity nepovinné :)